/ Kurumsal / Misyon & Vizyon


Misyon & Vizyon
Misyon & Vizyon

Firmamızın girişimciliğini tetikleyen ana kaynaklar plastik ambalaj ve ağaç kaplama sektörü olmuştur. İlk makina tasarımlarımızla birlikte ulaşmak istediğimiz nokta çevremizde sayıca çok olan plastik ambalaj ve ağaç kaplama firmalarına etkin hizmet vermek ve yeni firmaların günümüzün en hızlı gelişen sektörlerine kazandırılmalarını sağlamaktır.

Firmamız tasarımlarında müşterilerinin faaliyet gösterdiği sektörlere özel çözümler sunması ile bilinmektedir. Güçlü tasarım alt yapımız sayesinde pek çok sektöre ve farklı malzemeye çalışan doğru ve müşteri odaklı çözümler sunmaktayız.

Pek çok mühendislik firmasının üstlenmeye cesaret edemediği işler için gerçekleştirilen başarılı tasarımların firmamızı ileriye taşıdığının farkındayız ve TÜRKAN MAKİNA firmasının misyonunun da yeni tasarımların altına imza atarak bunları endüstriyel anlamda çalışır durumda müşterisine sunmak olduğuna inanıyoruz. Firmamız Plastik ambalaj ve ağaç kaplama makinaları üretim sektöründe dünya ülkelerinin tercih ettiği lider markalar arasında yer almaktadır.

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelimizi firmamıza ve ülkemize katma değer yaratacak şekilde sürdürmek istiyoruz. Bu sektörün içinde olan herkes zor bir iş yapıyordur ve zor işlerle uğraşan herkes yarını tasarlamak ve düşünmek yükümlülüğündedir.

Bizler gelecek nesilden sorumluyuz...