/ Kurumsal / Hakkımızda


Hakkımızda
Hakkımızda
Firmamız 50 yıllık bilgi, beceri ve deneyimleriyle; ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde ambalaj plastik  orman kalıp sektörünün üretiminde kullanılan standart ve özel imalat makineler üretmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

TÜRKAN MAKİNA olarak müşterilerimizin tüm  ihtiyaçlarına yönelik makineler üretmekteyiz. Yüksek kalite, innovatif fikirler, yenilikçi mühendislik anlayışımız ve birinci sınıf servisimizle ileri teknoloji ile üretim hattımızı desteklemekteyiz.

Genel hatlarıyla bakıldığında firmamız dört farklı sektöre hizmet vermektedir.
Bunlar Sırayla;

  1. Flexible Ambalaj Endüstrisi
  2. Orman Endüstrisi
  3. Plastik Endüstrisi
  4. Kalıp Teknolojisi

Tüm bu sektörlerle doğrudan ilişkili veya yan sanayi makinaları üreten TÜRKAN MAKİNA farklı sektörlerle çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve üstün farklılıktaki materyal bilgisiyle ürünlerinde her zaman doğru imalat yöntemini uygulamayı başarmıştır.

TÜRKAN MAKİNA yıllar boyunca yaptığı AR-GE departmanında geliştirdiği üretim çeşitliliğini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duymaktadır. Sizlere; baskı makinaları, laminasyon makinaları,  kesme makinaları, ahşap kaplama makinaları, exruder kalıp ve yardımcı elemanları, plastik, metal ve ahşap şekillendirme kalıpları olmak üzere beş farklı grupta yaklaşık 670 çeşit ürün sunmaktayız. Bu ürünler tamamıyla TÜRKAN MAKİNA Mühendislik ve AR-GE departamanında geliştirdiği üstün imalat teknolojisinin getirmiş olduğu standart kalitede ve düzende üretilmektedir. Yaklaşık 40 yıla varan imalat sürecimizde sizlere 1500’ e yaklaşan çeşitli özellikler de makinaler ile hizmet vermekten gurur duymaktayız.


Firmamızın çalışanları ile harikalar yarattığımız fabrikalarımızda  bizleri ziyaret etmenizi ve TÜRKAN MAKİNA havasını bizimle  solumanızı ümit ediyoruz.